f-77-svg f-76-svg icon-03-svg e-19-svg h-02-svg h-48-svg g-64-svg g-67-svg f-68-svg g-80-svg f-82-svg f-83-svg e-04-svg f-90-svg f-94 f-39 f-85 h-26
Пошук товарів
×

baobao.com.ua — це перший магазин для оптовиків та роздрібних покупців в Україні. З самого початку нашого існування ми орієнтовані не лише на роздріб, а й на оптові постачання до різних регіонів України. Ми самостійно розробляємо принти, викрійки та поставляємо ексклюзивні брендові сумки, щоб відповідати сучасним трендам, які диктує мода.

Ми вважаємо, що сумка має бути приємною на дотик, радувати око і робити покупця трішечки щасливішим :)

Які сумки можна придбати у нас на сайті?

Насамперед це жіночі сумки: великі та маленькі, шкіряні, тканинні або з різними вставками, сумки через плече, різнокольорові валізи, рюкзаки, пляжні, солом'яні, бананки – все це можна купити у нас на сайті. Також у нас є сумки для чоловіків, такі як шкіряні чоловічі сумки витриманого стилю у вигляді планшетних сумок, барсеток, спортивних, дорожніх сумок тощо — купити чоловічу сумку можна прямо тут, на нашому сайті. Збираєтесь у далекі країни та не знаєте куди скласти речі? Вам обов'язково потрібно купити дорожню сумку або валізу.

Найголовнішими перевагами нашої компанії є індивідуальний підхід, можливість купити унікальну сумочку, при цьому ми також робимо ставку на масовість, що робить витрати меншими, а ціну – привабливішою для покупця.

Ми приймаємо замовлення з усіх куточків України. Доставка здійснюється за допомогою кур'єрських, поштових служб, а також за допомогою наших оптових партнерів.

Слідкуйте за новинами у нашому каталозі товарів, беріть участь в акціях, будьте в курсі які товари зараз найпопулярніші і що саме зараз є модним трендом!